|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | 1 Year |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product voltage | 220V |
| Product power | 900W |
| Product frequency | 50Hz-60Hz |
| Product size | 400*550*790mm |
| Net weight | 50kg |
| MOQ | 1 Set |
Q1:Are you a trading company or factory?
