| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | 1 Year |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Semi-automatic Dough Divider and Rounder
| Model | WG - FC - 36 |
| Specification | 36pcs/time |
| Dough Weight | 20 - 70g |
| Voltage | 220V/380V |
| Power | 0.75kw |
| Dimension | 550*720*1350mm |
| NW | 368KG |