| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | 1 Year |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specification:
| Model | WG-380L |
| Product name | Toast molding machine |
| Voltage | 220V/380V |
| Power | 0.75KW |
| Frequency | 50Hz |
| Dough weight | 100-1000g/pc |
| Dimensions | 580*1340*1100mm |

