| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Video Support |
| Warranty: | 1 Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | WG-DM-2 |
| Output | 1800pcs/h |
| Dough Weight | 60g - 120g/pc |
| Voltage | 220V/380V |
| Power | 1.5KW |
| Dimension(mm) | 580*1340*1100mm |
| N.W | 200KG |




Q1:Are you a trading company or factory?
A: VIGEVR is a factory located in Baiyun District Guangzhou city, China. We supply high quality baking equipment with factory price, and owns export and import rights.